Zrzędliwy kot zmierza ku chwale Grumpy Cat

Został już nazwany następcą Grumpy Cat – „Naburmuszonej Kotki”, – która była znana całemu światu z powodu surowego wyglądu. Wielu ludziom wydaje się, że wygląda na jeszcze bardziej niezadowolonego.

Kot ze stale niezadowoloną miną pyska stał się nową gwiazdą sieci społecznościowych. Co więcej, został już nazwany następcą Grumpy Cat, która była znana całemu światu z powodu surowego wyglądu, ale niedawno zmarła.

Kot w złym humorze, który nazywa się Louis, mieszka w Austin w Teksasie, ma sześć lat i jest stale porównywany do zmarłej gwiazdy sieci społecznościowej, okrzyknięty został nowym Grumpy Cat. Jednak właścicielka Louisa upiera się, że jest naprawdę słodki i zabawny.

Ten perski kot zdobył już imponującą armię fanów na Instagramie dzięki niesamowicie niezadowolonej minie (według wielu, nawet bardziej surowej niż mina jego poprzednika), jednak wciąż jest mu daleko do sławy Grumpy Cat pod względem ilości subskrybentów: jego fanklub składa się z 3000 osób, a na stronę Grumpy Cat na „Instagramie” zapisało się 2,7 miliona użytkowników.

Fani Louisa uważają, że ma wszystko, czego potrzeba, aby stać się kolejną wielką gwiazdą na portalach społecznościowych. „Louis jest pełnokrwistym Persem, ale ludzie często pytają, czy ma chorobę genetyczną, ponieważ uważają, że jego cechy nie są takie same jak innych Persów. Jednak on jest całkowicie normalny” – powiedziała właścicielka kota, Michelle Alexis. Według niej, wielu twierdzi, że Louis jest podobny do staruszka z powodu jego niezwykłej kufy.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 417

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.