Zasady

Rejestrując się zgadzasz się na te zasady:

1. Każdy może się zarejestrować i publikować. Nie musisz podawać danych osobowych – wystarczy pseudonim (login) i adres e-mailowy. E-mail nie może być tymczasowy, bo jak odzyskasz hasło do konta, jeśli e-mail przestanie działać? E-maile nie są przekazywane żadnym firmom.

2. Można publikować tylko wklejki filmów dla dzieci i młodzieży zgodne z kategoriami tematycznymi „Jupi-Tupi”. Nie publikujemy już vlogów, słuchowisk i podcastów z powodu nikłego zainteresowania.

3. Wpisy i komentarze są publikowane po akceptacji. To strona dla dzieci i młodzieży, więc dla ich bezpieczeństwa wymagana jest ostrożność.

4. Administrator ma prawo odrzucić wpisy nie pasujące do „Jupi-Tupi”, oraz komentarze hejterskie, sekciarskie, patologiczne, marketingowe, trollerskie, etc.

5. Zanim dodasz wpis z wideo – sprawdź w wyszukiwarce, czy już go nie opublikowano! Można publikować ponownie wklejkę filmu, który przestał działać.

6. Po dodaniu wpisu lub komentarza – uzbrój się w cierpliwość. Administrator loguje się raz dziennie, więc akceptacja może trwać do 24 godzin.

7. Wpisy i komentarze mogą być usuwane.

REJESTRACJA TUTAJ

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy