„Zamarznięty smok”, który tkwił w lodzie przez 76 milionów lat

Jak wyglądała Ziemia u zarania dziejów? Naukowcy wciąż dokonują nowych odkryć i przedstawiają coraz to nowe fakty o naszej planecie oraz gatunkach roślin i zwierząt, które zamieszkiwały ją miliardy lat temu. Odnaleźli w lodzie wiele świetnie zachowanych ciekawostek. Jedną z nich był „zamarznięty smok” w Kanadzie. To i 11 innych obiektów znalezionych w wiecznej zmarzlinie przyprawiły niejednego naukowca o dreszcze!

Liczba wyświetleń: 47

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.