Wygląda to jak Photoshop, ale te niewiarygodne miejsca istnieją naprawdę

W Internecie chyba tylko najbardziej naiwne osoby wierzą w każde zdjęcie, które przedstawia kolejny cud natury czy niesamowite dzieło ludzkich rąk. Często takie zdjęcia, poruszające wyobraźnię, mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, bo zostały mocno dopracowane w Photoshopie. Są jednak wśród nich także prawdziwe miejsca na Ziemi. W końcu na naszej planecie nie brakuje naprawdę fantastycznych zakątków. Dzisiaj opowiemy Wam o niektórych z nich.

Liczba wyświetleń: 123

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.