Wychowywali dziecko jak psa. Zasłynęli jako psychopaci

Telewidzowie stacji Channel 4 skrytykowali nowy program, w którym rodzina wynajęła trenera psów, aby wychowywał ich trzyletnie dziecko.

Według „Daily Mail” syn pary był traktowany jak zwierzę, z wykorzystaniem komend i specjalnego urządzenia do szkolenia psów – „klikacza”.

W odcinku programu zatytułowanym „Trenuj swojego malca jak psa” („Train Your Baby like a Dog”) opowiedziano o parze z brytyjskiego Bristolu. Małżonkowie Joe i Garrett zaprosili nie nauczyciela, lecz treserkę. Pracując ze zwierzętami, Jo-Rosie Haffenden jest przekonana, że ​​jej metody, różniące się od tradycyjnych, pozwalają jej lepiej wychowywać dzieci. W programie pokazała, jak mały Graydon powinien oduczyć się złego zachowania po usłyszeniu charakterystycznego kliknięcia „klikacza”.

Ojciec i matka wyjaśnili, że zwrócili się o pomoc do specjalisty, ponieważ syn stał się niegrzeczny i drażliwy. W programie trenerka wielokrotnie porównywała zachowanie dzieci i psów. Haffenden zapewniła, że ​​techniki działają na jej własnym synu. Jej zdaniem tradycyjne metody wychowania nie mają sensu.

Użytkownicy mediów społecznościowych uznali takie środki wobec dzieci za nieetyczne. „Nie uważamy za właściwe przeprowadzania eksperymentów na zwierzętach, więc dlaczego rejestrujemy i pokazujemy taki eksperyment na dziecku? Moje serce pęka od tego, co zobaczyłem” – napisał jeden z użytkowników. Inny podkreślił, że „tutaj rodzice potrzebują pomocy, a nie dziecko”, wskazując na psychiczną niepełnosprawność rodziców. Wiele osób wezwało do traktowania dzieci jak ludzi podczas komunikacji i interakcji z nimi, w przeciwnym razie wszystko zakończy się psychiczną traumą.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 690

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.