Wielka tajemnica z Amazonii, w tropikalnym lesie znaleziono wieloryba!

Kilka dni temu 23 lutego br. lokalne władze ochrony środowiska z wyspy Marajo poinformowały, że w lesie znaleziono zwłoki wieloryba. Długość ciała zwierzęcia wynosiła 11 metrów. Dlaczego ssak znajdował się tak daleko od wody?

Eksperci wysuwają kilka teorii na temat tego, co się stało. Pierwsza mówi, że ktoś zdecydował się poczynić żart, a druga, że to kosmici zaangażowali się w sprawę transportu truchła. Zgodnie z oficjalnym wyjaśnieniem, wieloryb znalazł się w bagnistym obszarze z powodu silnego przypływu.

Śmierć wieloryba jest także tajemnicą. Nie ma obrażeń na ciele, więc eksperci chcą przeprowadzić autopsję w najbliższej przyszłości. Humbak jest największym ssakiem na świecie, który może osiągnąć długość 17 metrów. Waga jednego stworzenia wynosi średnio 30 ton.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Liczba wyświetleń: 517

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.