W przeddzień świąt

Zimowe mrozy są tragiczne… Ale święta tak magiczne! Leslie czuła tę magię w powietrzu, gdy szła ulicami miasta opatulona szalem w ten zimny i śnieżny dzień. Zmierzała do swojego ulubionego sklepu, który otwierano bliżej świąt i w którym sprzedawano mnóstwo świątecznych drobiazgów. Dla niej to było coś bardzo bliskiego i osobistego: sklepik był mały i niezbyt znany ze względu na specyficzny grafik. Leslie czuła, że odkrywa sekret, o którym wie tylko ona.

Liczba wyświetleń: 306

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.