W piątą stronę świata – 1

14-letniego Maćka Łańko, wychowanka domu dziecka odwiedza „wujek”, oficer na statku marynarki handlowej. Razem wyruszają na kilkudniową wycieczkę, która pozwala im się lepiej poznać. W trakcie wycieczki chłopak poznaje uroki marynarskiego fachu. Po powrocie do sierocińca, mężczyzna zapewnia Maćka, że za kilka dni wróci, musi załatwić tylko kilka ważnych spraw. Po jego wyjeździe, Maciek przez przypadek dowiaduje się, że „wujek” jest tak naprawdę jego ojcem. Gdy w ciągu kilku dni mężczyzna się nie pojawia, Maciek postanawia opuścić dom dziecka i samodzielnie odszukać ojca.

Uwaga! Film długo się ładuje. Czekaj cierpliwie kilka minut. Jeśli w playerze pojawi się kod do wpisania – wpisz go. To antybot.

Liczba wyświetleń: 239

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.