W nieodległej przyszłości pojawią się samoloty latające 2 razy szybciej, ale jest pewien haczyk

Pierwszy pasażerski odrzutowiec naddźwiękowy pojawił się pod koniec lat 60-tych, a obecnie do tej koncepcji podchodzi się ponownie. Na etapie projektów lub produkcji jest w tej chwili całkiem nowa generacja samolotów, które zgodnie z zapowiedziami mają być dwa razy szybsze od odrzutowców będących w użytku. Ale czy przyszłość lotnictwa komercyjnego leży w przekraczaniu bariery dźwięku, czy też może w rozwiązaniach ekologicznych. Powstają bowiem projekty maszyn elektrycznych, które poświęcają prędkość na rzecz cichej pracy silników, wygody oraz niskich kosztów.

Liczba wyświetleń: 45

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.