W Kanadzie dziecko w Halloween dostało cukierki z marihuaną

Policja miasta Coldbrook w Kanadzie wszczęła śledztwo po tym, jak w koszyku ze słodyczami pewnego małego Kanadyjczyka rodzice znaleźli cukierki z marihuaną.

Jak poinformowała telewizja CTV, dziecko zostało nimi poczęstowane, kiedy – zgodnie z tradycją – chodziło po domach sąsiadów i prosiło o słodycze w Halloween. Paczkę cukierków z marihuaną znaleźli rodzice. Sprawę zgłosili na policję, która teraz szuka „darczyńcy”.

17 października 2018 r. Kanada oficjalnie zezwoliła na sprzedaż i posiadanie marihuany. Pierwszego dnia po legalizacji popyt na nią był tak duży, że niektóre portale sprzedające konopie miały poważne trudności techniczne, a kolejki ustawiały się przed sklepami na kilka godzin przed ich otwarciem. Posiadanie marihuany na własny użytek jest dozwolone także w Holandii, Australii, Brazylii, Kolumbii, Luksemburgu i na Jamajce. W Polsce niedawno zalegalizowano marihuanę medyczną, która sprzedawana jest na receptę w wybranych aptekach. Zwykła marihuana jest nielegalnym narkotykiem.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 352

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.