W chińskim jeziorze zaobserwowano dziwną rybę z „ludzką twarzą”

Pewien Chińczyk opublikował w internecie dziwne nagranie. Udało mu się zarejstrować dość przerażająco wyglądającą rybę, żyjącą w bliżej nieokreślonym chińskim akwenie. Stworzenie wyróżniało się dziwną kolorystyką, a jej nos, usta i oczy wyglądały, jak elementy ludzkiej twarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=cFD5K2mET9k

Według informacji podawanych przez internautów, niezwykłe stworzenie zostało zauważone u brzegu jeziora przez kobietę odwiedzającą wioskę Miao, która jest celem wizyt turystów odwiedzających pobliską stolice prowincji Yunnan, Kunming. Piętnastosekundowe nagranie pojawiło się w chińskiej sieci społecznościowej „Weibo”, która jest tamtejszym odpowiednikiem wersją „Twittera”. Podobno niektórzy naoczni świadkowie, widząc rybę, mdleli.

Warto zauważyć, że w naturze takie mutacje i osobliwości są dość powszechne. Na przykład w 2010 roku mężczyzna z Wielkiej Brytanii, Brendan O’Sullivan z Dagenham, zauważył oczywiste rysy ludzkiej twarzy u karpia. Stworzenie wywołało spore poruszenie, a cena ryby wzrosła do 40 tys. funtów! Dziwnego karpia odkryto również w 2011 r. na północno – wschodnim Tajwanie. Miał czarno – białe ubarwienie ciała i niezwykły wzór na głowie.

Źródło: InneMedium.pl

Liczba wyświetleń tego wpisu: 392

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.