Uwaga na propagandę szczepień na COVID-19! Apel do uczniów

Droga młodzieży!

W najbliższych dwóch tygodniach będziecie obiektem chamskiej propagandy rządowych naganiaczy szczepionkowych, którzy będą chcieli skłonić Was do tego, abyście się „zaszczepili”, zaś wasi rodzice, aby wyrazili na to zgodę! Bedą Was okłamywać, że jeśli się nie zaszczepicie, to umrzecie po zakażeniu się covidem, albo zarazicie dziadków, którzy przez Was umrą. Nie dajcie się tym oszustom emocjonalnie zaszantażować!

Jeśli dacie się oszukać i „zaszczepić”, będzie to Wasz największy błąd w życiu! Celem szczepień nie jest troska o wasze zdrowie (jak to bezczelnie oszukują Was naganiacze szczepionkowi), lecz przeciwnie – pozbawienie Was zdrowia! Przy „okazji” szczepień wielu w Was może zostać okaleczonych a nawet uśmierconych!

Takie akcje były już prowadzone wcześniej w wielu krajach. W Indiach i Pakistanie – gdzie szczepionkami sparaliżowano 500 000 dzieci, w Kenii gdzie „szczepionkami” uczyniono bezpłodnymi 2 300 000 kobiet i dziewczynek, na Filipinach, w Meksyku i w Nikaragui.

Pomyślcie:

1. Skoro dzieci i młodzież praktycznie nie chorują na covid, to w jakim celu chcą Wam wpuścić do ciał „szczepionki”, które nie są żadnymi szczepionkami, tylko „płynami” o podejrzanym składzie i nieznanym działaniu w długim okresie czasu (np. pięciu lat)? Gdzie tu logika?

2. Skoro dzieci i młodzież nie przenoszą wirusów grypy na osoby starsze od siebie, to argument żeby się szczepić dla innych (dla dziadka, dla babci, itp.), jest następnym ordynarnym kłamstwem.

3. Na świecie istniej kilkadziesiąt o wiele groźniejszych dla zdrowia i życia chorób zakaźnych, takich jak wirusowe zapalenie opon mózgowych, ospa, odra, różyczka, pryszczyca, wirusowe zapalenie wątroby, malaria, bąblownica, wścieklizna, kiła, rzeżączka, dur wysypkowy, ziarnica weneryczna, cholera, dur brzuszny, gardioza, dżuma, bruceloza, krztusiec, gruźlica, gorączka denga, AIDS, włośnica, wągrzyca i dziesiątki innych chorób zakaźnych!

4. Pomyśl młody człowieku: dlaczego nikogo nie interesuje, czy nie jesteś chory na jedną z wymienionych chorób, tylko chcą cię „wyszczepić” na chorobę, na którą ani Ty, ani Twoi rówieśnicy, nie zachorują, a jeśli nawet ktoś z Was zachoruje, to wyzdrowieje bez problemu w ciągu kilku dni!

Z poniższego filmu dowiesz się, jak osoby dumne z zaszczepienia się na covid rozchorowały się i zmarły z powodu zaszczepienia. One zostały oszukane – nie daj się oszukać, jak one!

Pamiętaj młody człowieku: Twoim największym skarbem jest zdrowie! Jeśli je stracisz, Twoje życie stanie się koszmarem!

Choroba, na którą chcą cię „wyszczepić”, nie jest dla Was młodych groźna, praktycznie prawie nikt z Was na nią nie zachoruje! A te nieliczne jednostki, które zachorują, wyzdrowieją nawet bez użycia jakichkolwiek leków, gdyż mija samoistnie i nie wymaga leczenia w zdecydowanej większości wypadków.

Droga młodzieży! Przyszło Wam żyć w okrutnym i zbrodniczym świecie!

Niestety nie możecie ufać wielu osobom dorosłym, którzy dla realizacji własnych niecnych, podłych i zbrodniczych celów są gotowi narazić na szwank Wasze życie i zdrowie!

Wielu z Waszych rodziców zostało ogłupionych i uwierzyło „na słowo” rządowym naganiaczom szczepionkowym i w dobrej wierze będzie chciało Was „zaszczepić”!

Przed Wami najważniejszy egzamin w życiu: jeśli go zdasz i odmówisz „zaszczepiania” – nic złego ci się nie stanie! Jeśli zgodzisz się na „zaszczepianie” – Twoje życie, zdrowie i przyszłość rysują się w czarnych barwach!

Nie bądź głupi, nie pozwól się okaleczyć okrutnym i bezwzględnym ludziom!

Niestety, bestie w ludzkiej skórze otoczyły Was ze wszystkich stron i próbują skrzywdzić na całe życie!

Poniższe wideo pokazuje kłamców zapewniających w telewizji i internecie, że te eksperymentalne preparaty genetyczne zwane reklamowo „szczepionkami”, chociaż nie są szczepionkami lecz pierwszą w historii świata terapią genetyczną, są bezpieczne. Ich kłamstwa są zestawione z historiami osób, które po nich zmarły.

O tych historiach nie usłyszysz w telewizji i nie przeczytasz na wielkich portalach, ponieważ są cenzurowane, aby jak najmniej ludzi się o nich dowiedziało. Czy wiesz, że firmy produkujące te „szczepionki” zostały zwolnione przez polityków z odpowiedzialności za zgony i choroby, które wywołają? Jeśli się zaszczepisz i umrzesz, nikt nie zostanie ukarany.

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

Liczba wyświetleń: 1449

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 16   Średnia ocena: 4.7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.