Ulotka na wycieraczce może oznaczać, że ktoś obserwuje twój dom

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem? Co roku notuje się około 2,5 miliona włamań – czyli średnio co 13 sekund! Tak, nawet we własnym domu nie jesteście w pełni bezpieczni i chronieni przed intruzami. Jednak przed dokonaniem włamania złodzieje zazwyczaj analizują posiadłości, które wpadły im w oko. Decydują w ten sposób, czy dane miejsce jest warte zachodu i czy bezpiecznie będzie tam zrealizować niecny plan. Zatem jeśli macie przeczucie, że wasz dom też jest na celowniku włamywaczy, oto lista, która pomoże wam potwierdzić podejrzenia i kilka sugestii, jak temu zaradzić!

Liczba wyświetleń: 234

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.