Titanic od początku skazany był na porażkę – oto dowód

Wszyscy znają historię o „niezatapialnym” ekskluzywnym liniowcu, który uderzył w górę lodową. Mimo że ta katastrofa miała miejsce ponad 100 lat temu, Titanic nadal pozostaje najbardziej znanym wrakiem w historii. Brytyjski transatlantyk potwierdza, że wpadki technologiczne są często efektem szeregu błędów, drobnych wad i braku szczęścia, a nie jednej dużej usterki. Co by było, gdyby Titanic zatonął w dzisiejszych czasach – czy scenariusz wyglądałby podobnie?

Wyświetlenia: 220

1 wypowiedź

  1. Tytuł filmu nie pasuje do “fabuły”; dlaczego od początku ?
    Błędy merytoryczne: ile w końcu przedziałów było zalanych 5? czy 6? Co było przyczyną wpadnięcia na górę… fakt pogoni za “błękitną wstęgą, czyli reklama n za wszelką cenę.
    Należało by porównać dziś także z wypadkiem Costa Concordia. Co za bzdura z tym schodzeniem na górę lodową? Ludzie zamarzli by tam tak samo, albo szybciej niż w wodzie.

    MJS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy