Te rasy psów są najbardziej oddane

Ze wszystkich oswojonych przez człowieka zwierząt najbardziej wierne są psy. Sceptycy twierdzą, że właściciele sami przypisują pupilom cechy, których one nie posiadają. Ale fakt pozostaje faktem: znane są tysiące przypadków demonstracji niezachwianej miłości. Przedstawiciele najbardziej oddanych ras psów zostali ich bohaterami.

Rottweiler

Ta na pierwszy rzut oka nieustraszona i silna rasa psów bardzo mocno przywiązuje się do swojego właściciela. Bez zastanowienia rzucają mu się na pomoc, jeśli znajdzie się w niebezpieczeństwie. Są bardzo mocno przywiązane do człowieka, który je oswoił.

Labrador retriever

Kto jest najbardziej ukochanym i oddanym przyjacielem człowieka? Oczywiście labrador. Ta rasa psów charakteryzuje się wysoką zdolnością do pracy, brakiem agresji, życzliwością. Psy tej rasy mogą być świetnymi nianiami dla dziecka, lojalnymi przyjaciółmi lub po prostu dobrymi towarzyszami.

Akita

Pies właśnie tej rasy zagrał w filmie „Mój przyjaciel Hachiko”. Film oparty jest na prawdziwej historii. Jako szczeniaki są ciekawskie i uwielbiają się bawić. Ale z wiekiem stają się mądre i zrównoważone.

Owczarek niemiecki

Ta rasa psów, zdaniem kynologów, jest jedną z najbardziej oddanych na świecie. Siła woli, posłuszeństwo, wytrzymałość, inteligencja i oddanie. Wszystkie te cechy znalazły wyraz w owczarku niemieckim. Mają one wrodzoną cierpliwość, chęć służenia i ochrony właściciela.

Zdjęcie: 947051 (CC0)
Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 668

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.