Tajemniczy lud Kalaszów. Czy to dowód na to, że Słowianie rzeczywiście pochodzą z Indii?

Pochodzenie Słowian do dzisiaj nie jest do końca poznane. Dominuje przeświadczenie, że nasi przodkowie przybyli do Europy z Indii. Do tej pory brakowało jednak mocnych dowodów. Poszlaką wskazującą na to, że ta hipoteza może być prawdziwa jest zamieszkujący dzisiejszy Pakistan, lud Kalaszów. Ta grupa zupełnie nie pasuje do dzisiejszych Hindusów. Czy to możliwe, że to stamtąd pochodzą Słowianie?

Ten lud to Kalasze i żyją oni w obrębie masywu Hindukuszu. Nie jest to grupa liczna, bo ma najwyżej 6000 członków, ale to, co zaskakuje w ich wyglądzie zewnętrznym to biała skóra, niebieskie oczy i blond włosy. Po prostu nie wyglądają oni jak typowi mieszkańcy Półwyspu Indyjskiego, a gdyby ktoś z nich przyjechał do Polski, tak jak ostatnio czyni wielu mieszkańców Pakistanu i Indii zapraszanych przez polskie państwo, wyglądałby niemal dokładnie tak jak my.

Etnografowie podejrzewali, że Kalasze przybyli w region dzisiejszego Pakistanu i Afganistanu z terenu dzisiejszej Grecji, ale przeprowadzone badania DNA wykluczyły tę hipotezę. To, co odróżnia tę kulturę od innych to wysoki stopień zdolności organizacji i wydajne rolnictwo. Posiadają oni poza tym wiele cech wyróżniających ich w tej części świata. Przede wszystkim mają własny język Kalaszmun i własną starożytną religię politeistyczną przypominającą to w co wierzyli przodkowie dzisiejszych Słowian.

Zauważono, że obrzędy Kalaszów są bardzo podobne do tych starożytnych słowiańskich i bałtyckich. Czczą święty ogień w trzech osobach: Słońce, błyskawice i ogień. W swoje święta na specjalnym ołtarzu z litego pnia dużego drzewa, składają ofiary z kóz. Płeć piękna w trakcie uroczystości jest ubrana w kolorowe stroje bardzo przypominające tradycyjne stroje kobiet z krajów słowiańskich i bałtyckich.

Mimo, że Kalaszowie żyją w Himalajach są właściwie nie do odróżnienia od Europejczyków. Wiele wskazuje na to, że Słowianie i Kalasze mogą mieć wspólnych przodków. Jest to także relikt kultury pogańskiej podobnej do tej tworzonej w czasach przedchrześcijańskich przez naszych przodków. Biorąc pod uwagę fakt, że o tym okresie dziejów nie wiemy za dużo, być może kultura Kalaszów wymaga pilnego zbadania zanim wchłonie ich islam.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Liczba wyświetleń tego wpisu: 626

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 1   Średnia ocena: 5
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Jedna wypowiedź do wpisu “Tajemniczy lud Kalaszów. Czy to dowód na to, że Słowianie rzeczywiście pochodzą z Indii?

  1. Słowianie mają tą samą halogrupę genetyczną R1N1a kasta braminów w Indiach. Jest to obok władców najwyższa kasta indyjska. Stworzyli oni cały Hinduizm czyli religię Indii. Słowo religia powinno być w rzeczywistości zapisywane RE-LOGIA lub RA-LOGIA czyli nauka o RA czyli o Słońcu. Natomiast Indie znaczy tyle co IN-DIO czyli “W Bogu”. Stąd wniosek że Słowianie należą do tego samego wielkiego ludu co twórcy Hinduizmu. Prawdopodobnie lud ten tworzył jakąś wielką cywilizację przed ostatnią globalną katastrofą mającą wedle moich obliczeń miejsce 11880 lat temu i mającą się powtórzyć 15 kwietnia 2020 (według oficjalnego kalendarza). Nazwa Słowianie wiąże się z liczbą 9 która w numerologii i astrologii symbolizuje wyzwolenie z cyklu, osiągnięcie “nieba”. Stanowią oni odrębną kulturowo rasę w stosunku do ludów semickich czyli “tych którzy są w połowie” od słowa semi-pół. Najprawdopodobniej nazwa ta wiąże się z cyklem słonecznym którego połowa to 6 znak zodiaku czyli wąż. Jak również z położeniem geograficznym tych ludów czyli “na środku świata”. W przeciwieństwie do ludów słowiańskich którzy zamieszkują tereny na północy. W związku z tym bardzo wątpliwe jest żeby Słowianie pochodzili z Indii. Świadczy o tym również mitologia hinduistyczna która podaje że kasta “bogów” bądź “tych którzy mieli wiedzę” (wedy) przybyła z północy i podbiła tereny zamieszkiwane przez “czarnych”. Dokonali tego pod wodzą Indry czyli “tego który jest w RA). Lud o którym jest powyższy artykuł na pewno jest częścią rodziny słowiańskiej. To widać na pierwszy rzut oka. Wystarczyłoby tylko sprawdzić ich halogrupę. Na zakończenie dodam że od wieków toczy się podstępna wojna semitów przeciw Słowianom którzy stanowią odrębną rasę wyznającą odmienne zasady i wartości. O tej wojnie można by dużo pisać ale zarówno religia katolicka, marksizm, komunizm jak i 2 wojna światowa były tylko niektórymi elementami tej podstępnej gry. Prym wśród semitów wiodą żydzi którzy są największym wrogiem Słowian prawdopodobnie jeszcze z czasów przedpotopowych. Ta wojną najprawdopodobniej znajdzie niedługo swój finał ponieważ zbliża się globalna katastrofa i żydzi wykorzystają to do ostatecznej rozgrywki. Po to zostało sprowadzonych miliony semitów do europy w postaci muzułmanów, po to wystrzeliwuje się obecnie tysiące satelitów w technologii 5G na orbitę, po to istnieje facebook. Żydzi dążą do panowania nad całym światem a biała rasa w tym w szczególności Słowianie stanowi ku temu największą przeszkodę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.