Ta kobieta została pogrzebana żywcem, jednak przeżyła dzięki pierścionkowi!

Chyba każdemu z nas śniło się kiedyś, że został pogrzebany żywcem bądź zamknięty w pokoju bez okien, w którym zaczyna powoli brakować powietrza. Prrr… Już na samą myśl o tym mam gęsią skórkę! Też tak macie? Dawniej pogrzebanie żywcem było jedną z metod wykonywania kary śmierci, jednak czasami dochodzi do tego również na wskutek pomyłki, gdy człowiek znajduje się w śpiączce. I tego właśnie będzie dotyczyć moje dzisiejsze wideo. Nie bójcie się, wszystkie te historie miały szczęśliwe zakończenie.

Liczba wyświetleń: 239

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.