„Szczeniak jednorożec” gwiazdą Internetu

W amerykańskim stanie Missouri ocalono dwumiesięcznego szczeniaka, któremu między oczami rośnie ogon. Z powodu silnych mrozów mógł zamarznąć na śmierć.

Dwumiesięcznego szczeniaka znaleziono parę dni temu w jednej z wiosek. Z powodu silnych mrozów mógł zamarznąć na śmierć – mówią pracownicy organizacji Mac’s Mission zajmującej się psami na terenie amerykańskiego stanu Missouri.

Ratownicy nazwali psa Narwal – na cześć ssaków morskich z długim kłem. Pracownicy organizacji opublikowali kilka wpisów ze zdjęciami niezwykłego psa, które zebrały tysiące polubień i komentarzy.

https://www.facebook.com/macthepitbull/videos/2561316430610557/

Internauci rozpływają się na widok pieska. „Wiedziałam, że jednorożce istnieją! Po prostu szukaliśmy ich nie tam, gdzie trzeba!” – napisała Nicole Krebs Mueller. „Gdyby tylko mógł kręcić ogonem, który ma na czole! Jak ja chcę szczeniaka-jednorożca!” – dzieli się Britney Royl. „Narwal to bardzo ładny szczeniak. Mam nadzieję, że zostawią mu ten ogon, jeśli nie będzie stwarzał mu problemów ze zdrowiem. Ten pies jest wyjątkowy, mam nadzieję, że trafi w ręce właściwej osoby” – pisze Lynn Moorman-Irvin.

Weterynarze obejrzeli zwierzę i doszli do wniosku, że ogon wyrastający mu między oczami nie pełni żadnej funkcji, więc postanowili go nie usuwać. Pracownicy organizacji nie spieszą się jednak ze znalezieniem mu właścicieli, dlatego że Narwal musi jak na razie znajdować się pod czujnym okiem specjalistów.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 315

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.