Sprawdź dom pod kątem 3 szczegółów, których wypatrują włamywacze

Jeśli planujecie wakacyjny wyjazd, pewnie zastanawiacie się, jak ochronić swój dom przed włamywaczami. Zaawansowany system bezpieczeństwa, drogie zamki i lampy z czujnikiem ruchu – to wszystko jest bardzo przydatne, ale istnieje jeszcze więcej sposobów, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jak chronić dom przed intruzami? Przed wami 4 proste sposoby, aby zabezpieczyć swoją posesję.

Liczba wyświetleń: 70

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.