Słoń płakał, kiedy uwolniono go po 50 latach w zamknięciu

Nasz świat jest okrutnym, często bardzo niesprawiedliwym miejscem. O wiele łatwiej jest żyć, przymykając oczy na różnego rodzaju okropności. Pomimo tego, tylko konfrontując się z nimi twarzą w twarz, możemy zmienić w jakiś sposób bieg wydarzeń i zapewnić szczęśliwe zakończenie historiom, które inaczej skończyłyby się smutno. Historie z naszego dzisiejszego video opowiadają o zwierzętach, dotkniętych w swoim życiu biedą i cierpieniem. Nie martwcie się jednak, bo wszystko skończyło się dla nich dobrze. Mówimy o tym dlatego, aby pokazać Wam, że nie warto przechodzić obojętnie obok cudzego cierpienia – szczególnie, jeśli dotyczy to bezbronnych zwierząt.

Liczba wyświetleń: 409

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.