Rozwiąż wszystkie 27 zagadek i zostań prawdziwym detektywem

Jak szybko potrafisz dostrzec obiekt niepasujący do tuzina podobnych? Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, ale tak naprawdę nie są. Delikwent zawsze chowa się gdzieś między pozostałymi. Dzisiejsze zagadki i łamigłówki z odpowiedziami pokażą, jak szybkie są twoje reakcje i z jaką prędkością potrafi pracować twój mózg. Gotowy go przetestować?

Liczba wyświetleń: 43

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.