Rozwiąż wszystkie 23 zagadki, a już nic cię nie zaskoczy

Jak najlepiej wypracować tęgi umysł? Poprzez rozwiązywanie łamigłówek! A co jest lepszego od rozwiązywania zagadek, łamigłówek czy nawet sudoku? Zagadki i łamigłówki z odpowiedziami, które zapewnią twojemu umysłowi solidny wycisk. Dzięki temu raz dwa wyćwiczysz myślenie krytyczne i logiczne. Zobaczmy, jak sobie poradzisz z najbardziej wymagającymi zagadkami!

Liczba wyświetleń: 53

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.