Rozwiąż 13 zagadek i sprawdź, czy jesteś najlepszym detektywem na YouTubie

Kiedy oglądasz filmy kryminalne, zapewne często domyślasz się, kto jest złoczyńcą, jeszcze zanim zrobi to detektyw. Pewnie nie raz zdarzyło ci się krzyknąć: „No dalej! Przecież to proste!” Dziś możesz sprawdzić swoją logikę i inteligencję, rozwiązując naszych 13 zagadek detektywistycznych. Uwolnij w sobie Sherlocka i przekonaj się, czy byłby z ciebie dobry detektyw. A swoją drogą nasze zagadki mogą wydawać się łatwe, ale wcale takie nie są!
Jeśli udało ci się zebrać od 1 do 5 punktów, jesteś detektywem przechodzącym dopiero szkolenie. Tkwi w tobie spory potencjał, ale musisz popracować nad dedukcją. Jeśli uzyskałeś od 6 do 9 punktów – gratulacje! Zdobyłeś tytuł młodszego detektywa! Masz niezłą intuicję, ale czasami za bardzo w nią wierzysz. A jeśli zgromadziłeś od 10 do 13 punktów, to znaczy, że jesteś najlepszym detektywem YouTube’a i w przyszłości przydzielimy ci dużo trudniejsze sprawy.

Wyświetlenia: 272

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy