Rozwiąż 10 zagadek filmowych i udowodnij swój geniusz

Uważasz się za prawdziwego kinomana? Przygotowaliśmy dla ciebie niezwykłe wyzwanie! Obejrzymy wspólnie kilka słynnych filmowych scen; ale z jednym drobnym zastrzeżeniem – bohaterowie i niektóre szczegóły zostaną nieco zmienione. Ciekawe, czy uda ci się odgadnąć wszystkie tytuły.
Jeśli rozpoznałeś maksymalnie 4 sceny, chyba nie jesteś zbyt zainteresowany kinem. Pewnie pochłaniają cię inne ekscytujące rzeczy. Odpowiedziałeś poprawnie od 5 do 7 razy? Najwidoczniej dość często oglądasz filmy, ale bez wątpienia masz sporo do nadrobienia. Trzeba nad tym popracować! Jeśli skojarzyłeś od 8 do 10 fragmentów, możesz nazywać się prawdziwym miłośnikiem X muzy. Z pewnością regularnie chodzisz do kina albo urządzasz sobie filmowe maratony w domu.

Wyświetlenia: 242

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub oficjalnych dystrybutorów. WordPress Theme by WPEnjoy