Renowacja starego zabawkowego auta i innych przedmiotów

Filmiki ukazujące renowacje to chyba jedna z najbardziej relaksujących rzeczy, jakie możecie obejrzeć w sieci. W naszej dzisiejszej kompilacji pokażę wam kilka niesamowitych pomysłów, które was odprężą, np. transformację starego zardzewiałego samochodzika w piękne zabawkowe auto.
Na początku wyczyściliśmy go i zanurzyliśmy w płynie, który ułatwił usunięcie rdzy i farby. Następnie zdjęliśmy kółka i wycięliśmy zardzewiałe elementy, których nie dało się odrestaurować. Potem nałożyliśmy pastę, która powoli usuwa pozostałości farby. Wyszlifowaliśmy metal, by miał lepszą fakturę do dalszych prac. Następnie zagruntowaliśmy powierzchnię i położyliśmy białą błyszczącą farbę. Z elastyczno-plastycznego materiału zrobiliśmy nawet wewnętrzne wyposażenie auta. Potem przy użyciu taśmy zabezpieczyliśmy odpowiednie miejsca i pomalowaliśmy auto na czerwono. Pokażę wam też inne przydatne pomysły na naprawy, np. jak usunąć rysy z drewnianej podłogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal z wklejkami filmów dla dzieci i młodzieży. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.