Rekiny głębinowe, które zmrożą wam krew w żyłach

Rekiny i spokrewnione z nimi gatunki były pierwszymi drapieżnymi kręgowcami na naszej planecie. Przetrwały zagładę dinozaurów i pozostają na szczycie morskiego łańcucha pokarmowego. Ale czy prehistoryczne rekiny przypominały te żyjące obecnie? Jeżeli myślisz, że żarłacz ludojad budzi grozę, przygotuj się na przerażającą niespodziankę! Im dalej zapuścić się w głębiny, tym dziwniejsze straszliwsze ich mieszkańcy, w tym właśnie rekiny. Przyjrzyjmy się kilku wyjątkowym gatunkom głębinowych rekinów!

Liczba wyświetleń: 47

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.