Ręcznie robione mydło, które wygląda jak jedzenie!

Życie ze szlamikiem Samem nigdy nie jest nudne! Pewnego dnia wraz z przyjaciółką Sue postanowili otworzyć gildię mydła. Robią w niej tylko najbardziej niecodzienne i ładnie wyglądające mydła! Możecie podążać za ich instrukcją, żeby stworzyć własne mydła.

2:32 – Mydło w kształcie tęczowego loda. Do zrobienia tego mydła będą potrzebne foremki na lody i patyczki. Poza tym baza mydlana i kilka barwników mydlanych, żeby stworzyć efekt tęczy. Mogą być inne, które wam się podobają.

5:09 – Mydło arbuzowe. Do zrobienia tego mydła przyda się biała baza mydlana, przezroczysta baza, kwadratowa foremka, aromat arbuzowy, czerwony i zielony barwnik i małe płatki czarnego mydła. Pamiętajcie też o ładnej wstążce do ozdoby. Rekomendacja samego Sama!

6:58 – Mydło w kształcie gumowych misiów. To mydło jest nieco inne, ponieważ poza mydłem w płynie przyda się również żelatyna. Nie musicie dodawać barwników mydlanych, ale przyda się foremka w kształcie misiów.

9:14 – Mydło cytrusowe, Aby zrobić mydło, które pachnie jak prawdziwy owoc, będziecie potrzebowali olejków eterycznych. Żeby mydło wyglądało jak prawdziwy owoc, przyda się również kilka kawałków gąbki roślinnej i okrągła foremka. Możecie dodać też nieco barwnika mydlanego. Wymieszajcie przezroczystą bazę, żeby osiągnąć najlepszy efekt.

Teraz łazienka Sama i Sue wygląda i pachnie wręcz niesamowicie! Czerpcie inspiracje i zróbcie równie ładne mydła!

Liczba wyświetleń tego wpisu: 197

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.