Pyszne przepisy 5-minutowe

Ponieważ zaczyna się lato, wszyscy chcemy spróbować czegoś nowego, zamiast ciągle jeść te same rzeczy. Dlatego w naszym dzisiejszym filmiku znajdziesz fantastyczne pomysły i pyszne przepisy, które pozwolą ci przygotować pyszne słodkie przekąski bez wysiłku, straty czasu i wydawania fortuny na drogie produkty.
1. Przygotuj gorące kakao i wrzuć do kubka pianki marshmallow. Następnie stop je opalarką i gotowe! Smacznego! 2. Rozpuść gumisie w garnku, po czym wymieszaj z rozpuszczalną kawą. Wstaw noc do lodówki. Rano potnij galaretkę na małe kawałki. Będą doskonale smakowały z porannym mlekiem. 3. Zamiast dodawać do mrożonej kawy lód, zamroź kawę i użyj jej do schłodzenia swojego napoju. Dzięki temu kawa nie zostanie rozcieńczona przez wodę. 4. Pokażemy ci także jak zrobić szybkie lody na patyku z kawy, śmietanki i syropu. Wymieszaj dokładnie składniki i wlej do foremek. Zamroź. Pycha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal z wklejkami filmów dla dzieci i młodzieży. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.