Przypadki, kiedy przyroda zwariowała

Często na świecie występują różne zjawiska pogodowe – i te zupełnie normalne i takie, które wydają się tak niesamowite, że wyglądają niczym efekty specjalne. Sporadycznie można zobaczyć sytuacje, które sugerują, że natura po prostu oszalała lub demonstruje swoją moc w najdziwniejszy (a czasem jednocześnie piękny i przerażający) sposób. Takie wyjątkowe przypadki trwają niekiedy tylko kilka sekund i możemy się jedynie cieszyć, że część udało się uchwycić na zdjęciach, bo inaczej nikt by to nie uwierzył. W dzisiejszym video opowiemy Wam o takich właśnie, niezwykłych zjawiskach.

Liczba wyświetleń: 43

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.