Przygody Hucka Finna

Huck Finn jest półsierotą wychowywanym przez ojca pijaka. Chłopiec jest pod stałym nadzorem wdowy Douglas, która postawiła sobie za cel wychowanie małego analfabety na przykładnego młodzieńca. Huck, nie respektujący żadnych autorytetów, ucieka z domu, by posmakować swobody. W podróży towarzyszy mu zbiegły niewolnik Jim. Uciekinierzy postanawiają przedostać się rzeką Missisipi do stanów, w których zniesiono niewolnictwo. Po drodze dołączają do nich dwaj oszuści Duke i King, którzy podając się za brytyjskich arystokratów planują okraść pewną zamożną rodzinę. Wkrótce Huck spotyka dwunastoletnią Susan, dzięki której doświadcza swojego pierwszego pocałunku. Adaptacja “Przygód Hucka” autorstwa Marka Twaina.

Na początku pojawia się niestety reklama. Wyłączysz ją po 5 sekudach klikając w X w prawym górnym rogu playera.

Film możesz też obejrzeć na stronie CDA.pl i Zaq2.pl.

Liczba wyświetleń: 494

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.