Prezydent Białorusi bił syna

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenko powiedział dziennikarzom, że stosował kary fizyczne wobec swojego syna w dzieciństwie. Mówił o tym podczas wizyty na poligonie wojskowym, tekst wystąpienia został opublikowany na stronie internetowej głowy państwa.

Na zdjęciu niżej prezydent Białorusi z trzema synami.

„Dobry pas czasami jest również pożyteczny dla dziecka. Wiktor jako starszy często obrywał ode mnie” – powiedział Łukaszenko. Jak zaznaczył przywódca Białorusi, jego średni syn Dmitrij widząc to, zachowywał się spokojniej. Najmłodszego syna Nikołaja Łukaszenko nigdy nie karał. „Nie zasłużył na to” – podkreślił lider.

Jak przyznał białoruski przywódca, nie jest zwolennikiem bicia dzieci, jednak zaznaczył, że w niektórych sytuacjach jest to nieuniknione.

Białoruś będzie żyć i wychowywać swoje dzieci na podstawie „słowiańskich tradycji i swojego doświadczenia życiowego”, a nie narzuconych przez Zachód „sformułowań” – podkreśliła głowa państwa. „U nich na Zachodzie niedługo nie będzie rodzin: facet żeni się, albo wychodzi za mąż za faceta. Nie ma komu rodzić dzieci. A my zapożyczamy od nich jakieś normy zachowania w rodzinie” – dodał Łukaszenka.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 415

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.