Potężne eksplozje budynków nagrane na wideo

Mówi się, że wyburzanie to nie budowanie. Aby wyburzanie poszło gładko i budynek bezpiecznie rozsypał się jak domek z kart, trzeba poprawnie i dokładnie obliczyć, w których miejscach należy podłożyć materiały wybuchowe, ale nie zawsze okazuje się to możliwe. W dzisiejszym video pokażemy Wam najpotężniejsze eksplozje budynków, które nagrano na video.

Liczba wyświetleń: 37

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.