Niewyraźne pismo lub nieposprzątany pokój są oznakami inteligencji

Wysokie IQ zwykle kojarzy się z perfekcjonizmem i pamięcią doskonałą, ale psychologowie mówią, że nie zawsze tak jest. Istnieje mnóstwo oznak wysokiej inteligencji, które wcale nie muszą być takie oczywiste. Na przykład, pismo ręczne. Niewyraźne pismo może być oznaką geniuszu! Spójrzmy na inne zaskakujące znaki, które pokażą, że jesteś znacznie mądrzejszy, niż myślisz!

Liczba wyświetleń: 60

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.