Niesamowite sposoby, w jakie zwierzęta rodzą potomstwo

Zwierzęta przychodzą na świat w wielorakie sposoby, nawet ssaki. Co dopiero pomyśleć o gadach czy rybach? Na przykład, samica anakondy znajduje możliwie najgłębsze bajorko, w którym spędzi okres ciąży (czyli około 7 miesięcy), w czasie której nie będzie prawie nic jeść. W przeciwieństwie do większości zwierząt, grzbietorody amerykańskie nie noszą przyszłego potomstwa wewnątrz, ale na plecach. Samice kameleona Jacksona zamiast składać jaja, jak robią to inne gatunki, noszą młode wewnątrz siebie.

Liczba wyświetleń: 249

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.