Niedźwiedź rzucił się na tresera w cyrku

W karelskim Ołońcu w Rosji niedźwiedź rzucił się na tresera w czasie pokazu cyrkowego. Wideo z incydentu zostało opublikowane na portalu społecznościowym „Vkontakte”.

Na kadrach widać, jak niedźwiedź wykonuje numer cyrkowy z wózkiem. Nagle zwierzę rzuciło się na stojącego obok tresera. Inny pracownik cyrku zaczął kopać niedźwiedzia i odpychać nogami, ale zwierzę nie zwracało na niego uwagi. Mężczyzna musiał zastosować elektrowstrząsy. Treser przeżył.

Jedna z kobiet będąca widzem pokazu cyrkowego w Ołońcu opowiedziała o szczegółach incydentu. Jak zauważyła Galina Gurjewa, w czasie wystąpienia zwierzę podkarmiano i najwyraźniej chciało dostać więcej smakołyków. Jak powiedziała, widzowie nie od razu zrozumieli, że niedźwiedź przejawia agresję, myśląc, że tak przewidziano w scenariuszu numeru. W momencie gdy zdali sobie sprawę, że sytuacja przyjmuje niebezpieczny obrót, rzucili się do wyjścia.

„To był szok. Jak nogi się trzęsły!” – przyznała Gurjewa w komentarzu dla kanału „360”. Kobieta dodała, że artyści też wyglądali na wystraszonych.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 313

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.