Niedźwiadek korzysta z uroków hotelowego basenu w bułgarskim Sopocie

W bułgarskim Sopocie (nie mylić z polską miejscowością nadmorską o identycznej nazwie) niedźwiadek zszedł z gór, aby popływać w zamkniętym na sezon zimowy basenie. Nagranie wideo zamieścili w Facebooku pracownicy ośrodka turystycznego Lift Sopot, położonego u podnóża Bałkańskiego Trojanu.

Jak mówią, że niedźwiadek od czasu do czasu do nich zagląda i najbardziej lubi pływać w ciepłej wodzie. „Patrzcie, kto przyszedł nas odwiedzić i nie rozumie, że basen Lift Sopot jest zamknięty poza sezonem. Kto chętnie pływa bez biletu?” – czytamy w komentarzu do wideo.

Wielu internautów uznało, że nagranie jest doskonałą reklamą dla ośrodka turystycznego. „To najlepsza reklama dla basenu! Walczcie, aby jego (niedźwiedzia) nie zastrzelili” – napisał jeden z użytkowników „Facebooka”.

Inni zwrócili uwagę na niebezpieczeństwo, jakie stwarza niedźwiadek. „To wspaniałe, bardzo urocze i wyjątkowe, ale – o ile mi wiadomo – służba leśna powinna zastrzelić takiego niedźwiadka. (…) Nie możecie zwrócić się do odpowiedniej organizacji, aby go uśpiła i przewiozła w inne miejsce, dopóki nie jest za późno?” – pisze ktoś inny.

Lift Sopot podziękował użytkownikowi za czujność i zapewnił, że poinformował o wizytach zwierzęcia wszystkie właściwe służby.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 350

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.