Nawiedzony automat do napojów i inne niewyjaśnione zagadki

W Seattle do niedawna stała niezwykle tajemnicza maszyna do sprzedaży, który wydawał dawno wycofane marki napojów rodem z lat osiemdziesiątych. Nie wiadomo, skąd brały się napoje, kto uzupełniał i konserwował maszynę, ani kto zabierał pieniądze. Pewnego dnia po automacie została tylko notatka “wyszedłem na spacer”. Brzmi intrygująco? To zaledwie jedna z nierozwikłanych tajemnic, które przedstawiamy w dzisiejszym filmiku!

Liczba wyświetleń: 66

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.