Napisała kartkę do zmarłego taty i dostała odpowiedź

Sześcioletnia mieszkanka angielskiego hrabstwa Cheshire Holly Morgan wysłała pocztówkę do zmarłego ojca i otrzymała niezwykłą odpowiedź. Dziewczynka straciła tatę latem ubiegłego roku i nie mogła pogodzić się ze stratą.

O wydarzeniu pisze brytyjska gazeta „Daily Mail”. W październiku mężczyzna skończyłby 47 lat. Dziewczynka postanowiła złożyć mu życzenia i wysłała do niego kartkę urodzinową. Na kopercie napisała: „Do Taty do nieba”. Po kilku dniach rodzina Morgan znalazła w skrzynce pocztowej list, adresowany do Holly. Napisano w nim, że kartka „pokonała gwiazdy i inne obiekty kosmiczne i została dostarczona do raju”.

Mama dziewczynki podziękowała pracownikom poczty i powiedziała, że córka była bardzo szczęśliwa, kiedy przeczytała odpowiedź.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wejść: 385

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.