Nałowił wiadro sumów na colę i mentosy

O efekcie połączenia coli i mentosów wiedzą wszyscy, ale o tym, że w taki sposób można łowić ryby, na pewno nie wiedzieliście!

https://www.youtube.com/watch?v=enIMN6vwiOc

Ten młody mężczyzna to prawdziwy geniusz. Wymyślił nowy, o wiele tańszy i być może o wiele bardziej efektywny sposób łowienia ryb – na coca-colę i mentosy. Nagrał nawet przewodnik „jak to się robi” i umieścił filmik w sieci.

Na nagraniu widzimy, jak chłopak nalewa do błotnej jamki coli, po czym wrzuca do niej kilka mentosów. Gdy następuje „erupcja”, na powierzchni zaczynają pojawiać się… sumy! Chłopak wyciąga je z jamy gołymi rękoma, nie szczędząc zachwytów. Uwaga, od tego wideo ciężko oderwać wzrok.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

2 wypowiedzi do wpisu “Nałowił wiadro sumów na colę i mentosy

  1. Jak już tak łowi ryby, to przynajmniej mógłby zapewnić im w wiadrze wodę, albo niech od razu je zabije by się nie męczyły.

  2. widziałem jak ruscy łowią na granat. tylko że wtedy kilka ryb wypływa, natomiast setki tych, którym wybuch uszkodził pęcherze pławne – zalegaja na dnie i gniją (potwierdzone przez nurków). w efekcie kretyn zje dwie ryby a 200 zmarnuje. rybostan odnowi się za 20 lat, pod warunkiem że nie pojawi się kolejny głodny idiota z granatem.
    podobnie bezmyślne jest wrzucanie toksycznych mentosów i mega toksycznej coli do resztek wody, w której schroniły się uciekające przed susza, walczące o życie ryby, ale też pewnie i inne zwierzęta wodne. człowiek to straszliwa, marnotrawna, trucicielska bestia. stwarza sobie i innym piekło na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.