Najpiękniejsze baśnie braci Grimm – Piękna i Bestia

Kupiec Hugo popada w poważne kłopoty finansowe. Pewnego wieczoru mężczyzna wracając do domu, błądzi w lesie i trafia do wielkiego, mrocznego zamku. Zwiedzając opustoszałe komnaty, kupiec znajduje w jednej z nich różę. Gdy bierze ją w ręce, atakuje go przerażający potwór i oświadcza Hugo, że ten nigdy nie opuści jego posiadłości. Aby ratować się, mężczyzna oświadcza bestii, że w zamian za swoje, odda mu życie innej istoty, którą zobaczy potwór. Osobą tą okazuje się córka kupca, Elza. Bestia zakochuje się w dziewczynie i postanawia zrobić wszystko, by zdobyć jej miłość.

Liczba wyświetleń: 355

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.