Najlepsze sztuczki, które pomogą wam w ekstremalnych sytuacjach

Pewnie większość ludzi w ogóle się nad tym nie zastanawia? Mimo wszystko: nigdy nie wiadomo, kiedy będziecie ryzykować życiem, a może to się wydarzyć w biały dzień i nikt nie przyjdzie wam z pomocą. W panice mało kto wykonuje poszczególne czynności w odpowiedniej kolejności albo zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znalazł. Często prowadzi to do opłakanych konsekwencji. Bardzo często wynika to z braku wiedzy.

https://www.youtube.com/watch?v=XinGlDxc9T0

Liczba wyświetleń: 129

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.