Najlepsi ojcowie według znaków zodiaku

Nie da się przechytrzyć natury: założyła ona dążenie do wybrania najzdrowszego, najbardziej troskliwego i hojnego. W tym artykule przeczytacie, kto jest jakim ojcem dla dzieci według znaku zodiaku. Sprawdźcie i oceńcie w komentarzach, czy opis się zgadza.

BARAN (21.03 – 19.04)

Mężczyźni spod tego znaku Zodiaku są aktywnymi ojcami, którzy wychowają dziecko na silne i odważne, nawet jeśli urodzi się córka. Ojcowie Barany raczej nie są czuli, ale z pewnością chronią swoje potomstwo.

BYK (20.04 – 22.05)

Byk zabezpieczy swoje dziecko we wszystkie dobra materialne. Sam jest zwolennikiem komfortu fizycznego, dlatego jego dzieci będą opływać w dobra. Ojcowie spod tego znaku nie są zbyt kontaktowi i emocjonalni, ale to zupełnie inna historia.

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Ojcowie spod znaku Bliźniąt rozwijają swoje dzieci intelektualnie. Zabierają je do teatru i muzeów, dużo rozmawiają z nimi na każdy temat, niczym najlepsi przyjaciele.

RAK (22.06 – 22.07)

Raki to najlepsi rodzice. Ojciec Rak poważnie podchodzi do wychowania dziecka. Jest czuły i kochający. Czego więcej trzeba?

LEW (23.07 – 23.08)

Ojcowie spod tego znaku starają się ogłosić całemu światu, że ich dziecko jest najlepsze. Nie trzeba dodawać, że ich dzieci nie mają trudności z samooceną – może być ona nieco zawyżona (ale to nie problem).

PANNA (24.08 – 22.09)

Panowie Panny są pracowici i opiekuńczy. Karmią dziecko łyżeczką i zmieniają mu pieluchy. To bardzo dobra opcja.

WAGA (23.09 – 22.10)

Ojcowie spod znaku Wagi troszczą się raczej o duchowy rozwój dziecka, a nie o fizyczny. Rozwiązują jego problemy w przedszkolu i szkole, rozmawiają z nauczycielami i szukają rozwiązania. W sumie całkiem nieźle.

SKORPION (23.10 – 21.11)

Skorpiony są bardzo zapalczywe, również jako ojcowie. Uczą dzieci, jak manifestować swoją wolę, przejawiać zdolności, samemu się bronić.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

Mężczyźni spod tego znaku zrobią wszystko, aby ich dzieci zdobyły wyższe wykształcenie. Ogólnie, jak poszerzać swoje horyzonty. Strzelec zapewni dziecku wszechstronny rozwój.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

Koziorożce są bardzo surowymi rodzicami. Uczą dziecko porządku i dyscypliny od małego i wpajają mu miłość do pracy i pieniędzy, co jest całkiem przydatne we współczesnym świecie.

WODNIK (20.01 – 18.02)

Ojciec Wodnik jest najbardziej nieprzewidywalny. Nie przestrzega dyscypliny, ale odkrywa przed dzieckiem świat twórczości, uczy je niestandardowego myślenia i pokochania najbardziej szalonych pomysłów.

RYBY (19.02 – 20.03)

To najbardziej miłosierny znak. Ojcowie spod tego znaku naprawdę kochają swoje dzieci, ale nie zawsze radzą sobie z odpowiedzialnością. Lepiej wychodzi im duchowe wychowanie, niż troszczenie się o dobra materialne.

Zdjęcie: ClarionHotelPost (CC0)
Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 462

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.