Najgłupsze silniki, które spędzają magnatom naftowym sen z powiek

Pomimo ogromu nowoczesnych i skutecznych rozwiązań technologicznych, cały świat po dziś dzień próbuje skwapliwie trzymać się przestarzałych, sprawdzonych metod. Wyjątek stanowią dwa obszary – inżynieria genetyczna oraz technologia cyfrowa. Dzisiaj jednak porozmawiamy o branży motoryzacyjnej. Co wiesz o sercu swojego samochodu – o silniku? Czy wiesz o nim wszystko? I jaki mógłby być, gdyby nie strategia polegająca na ograniczaniu rozwoju technologii? Porozmawiajmy na ten temat…

Liczba wyświetleń: 1445

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 8   Średnia ocena: 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.