Najdroższa ziemia na świecie będzie kosztować 9 miliardów dolarów

Dlaczego odkrywanie Marsa jest takie ważne? Czy możliwa jest kolonizacja Czerwonej Planety? Ile pieniędzy przeznacza się na jej odkrywanie? Jako najnowszy krok eksploracji Marsa NASA postanowiła pobrać próbki ziemi i sprowadzić je na Ziemię. Jeśli misja zakończy się powodzeniem, próbka ta stanie się najdroższym towarem na świecie. Dlaczego będzie aż tyle kosztować?

Liczba wyświetleń: 91

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.