Moglibyśmy zobaczyć asteroidę, która zabiła dinozaury na rok przed uderzeniem

Jak dinozaury wyginęły? A może w dalszym ciągu żyją? I dlaczego asteroida w ogóle zderzyła się z Ziemią? To tylko kilka z pytań o świat dinozaurów, jakie moglibyśmy zadać. A naukowcy wciąż szukają na nie wszystkie odpowiedzi. Ostatnio jednak odkryli, że asteroidę, która przyczyniła się do wyginięcia dinozaurów, byłaby widoczna w kosmosie na rok przed uderzeniem w Ziemię. Czy dało się temu zjawisku zapobiec? Co dokładnie mogło być widoczne na nocnym niebie?

Liczba wyświetleń: 76

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.