Miniaturowy piesek oczarował internautów

Nessa to drobniutki spaniel, który oczarował użytkowników „Instagrama” swoim miniaturowym rozmiarem i przenikliwym spojrzeniem.

Miniaturowy piesek skończył w tym roku dwa lata i w dalszym ciągu wygląda jak szczeniak. Być może to właśnie za sprawą tej osobliwej cechy Nessa podbiła serca użytkowników sieci i zebrała ponad 170 tysięcy subskrybentów na swojej stronie na „Instagramie”.

Psy rasy Spaniel ważą zwykle pomiędzy 5 a 7 kg, jednak waga Nessy to zaledwie 3 kg. Tylko nie pomyślcie, że właściciele Nessy jej nie karmią – oni ją uwielbiają. Po prostu z nieznanych przyczyn Nessa już od narodzin była najmniejsza w swojej rodzinie.

Cavalier King Charles Spaniel to mały piesek, który zalicza się do psów ozdobnych i do towarzystwa. Spaniele są przyjazne, towarzyskie, dobrze komunikują się z innymi psami i zwierzętami domowymi, ale wymagają towarzystwa i uwagi.

Brytyjczycy uważają, że psy tej rasy likwidują napięcie i tworzą komfortową atmosferę. Rzeczywiście, patrząc na Nessy, trudno nie otrzymać ładunku pozytywnych emocji.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 322

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.