Mi Burrito Sabanero (Mój malutki osiołek)

Kolędę śpiewa i gra grupa Los Papis RA7 z Meksyku. Język hiszpański. Tytuł dosłownie brzmi „Mój sawannowy osiołek” (lub „Mój preriowy osiołek”), ale zostawiamy tytuł zgodny z polskim tłumaczeniem.
Tłumaczenie na język polski: Z moim malutkim osiołkiem Zmierzam do Betlejem Z moim malutkim osiołkiem Zmierzam do Betlejem Jeśli mnie zobaczą idę do Betlejem Jeśli mnie zobaczą idę do Betlejem Podążam, śpiewając A mój osiołek biegnie kłusem Podążam, śpiewając A mój osiołek biegnie kłusem Jeśli mnie zobaczą idę do Betlejem Jeśli mnie zobaczą idę do Betlejem Jutrzenka oświetla mą drogę, Jutrzenka oświetla mą drogę. Jeśli mnie zobaczą idę do Betlejem Jeśli mnie zobaczą idę do Betlejem Tuki tuki tukituki Tuki tuki tukita Pospiesz się, osiołku Jesteśmy już prawie na miejscu Tuki tuki tukituki Tuki tuki tukita Pospiesz się, osiołku Idziemy zobaczyć małego Jezusa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jupi-Tupi.pl - niekomercyjny portal z wklejkami filmów dla dzieci i młodzieży. Wklejki nie łamią praw autorskich - filmów nie wgrano na naszym serwerze. Zakładamy, że rozpowszechniają je osoby upoważnione. Pirackie filmy należy zgłaszać na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów lub dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.