Mężczyzna zamontował kamerę, aby zobaczyć, co robi jego kot, kiedy on śpi. To zabawne!

Kot to obok psa jedno z najpopularniejszych zwierząt domowych. Większość ludzi jest przekonana, że ​​koty są bardzo leniwe. Śpią od 12 do 16 godzin na dobę. A co robią w nocy? Możecie tego nie wiedzieć, ale tak naprawdę koty to właśnie zwierzęta nocne. Za dnia z reguły funkcjonują inaczej niż ludzie – stale śpiąc zwinięte w kłębek. Prowadzą za to aktywne życie nocne.

Liczba wyświetleń: 296

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2021 Jupi-Tupi - WordPress Theme by WPEnjoy
Niekomercyjny portal dla dzieci i młodzieży z wklejkami filmów z innych stron. Użytkownicy publikujący je na 99% nie są ich autorami. Wklejki nie łamią praw autorskich, gdyż osadzonych w nich filmów nie wgrano na naszym serwerze. Pirackie kopie należy zgłaszać na stronach źródłowych (np. „YouTube”). Usuwamy wklejki, także nie-pirackie, jeśli autor wideo o to poprosi.

Jupi-Tupi.pl zmienia się. Weź udział w ankiecie i zaznacz, co Ci się podoba, abyśmy wiedzieli, co zostawić, a co usunąć. O głosy prosimy dzieci i młodzież. MOŻNA GŁOSOWAĆ NA WIELE KATEGORII RÓWNOCZEŚNIE. Mile widziane Twoje propozycje zmian (napisz o nich w komentarzach lub wyślij maila).

Ankietę znajdziesz TUTAJ.