Małpa alkoholiczka z Indii zraniła w serii ataków ponad 250 osób

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Indiach. Małpa alkoholiczka, która była oswojonym zwierzęciem domowym wpadła w szał i zraniła ponad 250 osób.

Małpa, która dokonała ataków była wcześniej zwierzęciem domowym i żyła w Mirzapur, w stanie Uttar Pradesh. Właściciel dawał małpce mocny alkohol i karmił ją surowym mięsem. Po jego śmierci uzależniony od alkoholu naczelny wpadł w furię.

Niesforna małpa wabi się Kalua i z nieznanego powodu wybierała na swoje ofiary głównie kobiety i dziewczęta, dokonując gwałtownych ataków i zadając straszne rany kłami. Dziesiątki dzieci potrzebują chirurgii plastycznej po tym, jak kły rozerwały im twarze. W sumie w alkoholowym szale małpa zraniła 250 osób, a jedna zmarła w szpitalu z powodu obrażeń.

W końcu złapano niebezpieczne zwierzę i postanowiono, że będzie ono przetrzymywane w niewoli do końca życia, pozostając w klatce w zoo w Kanpur, również w stanie Uttar Pradesh. Zoologowie zbadali małpę i stwierdzili, że nie tylko stała się alkoholikiem, ale także odmawiała jedzenia warzyw. Jej były właściciel karmił ją małpim mięsem. Zdaniem ekspertów jej dieta to dodatkowy powód tej wściekłości oprócz uzależnienia od alkoholu.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Liczba wyświetleń tego wpisu: 186

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.