Lalka Reborn miała być zabawką, a stała się „prawdziwym” dzieckiem

Te niezwykle realistyczne lalki zostały stworzone dla dzieci, jednak zyskały również popularność wśród dorosłych kobiet, którym zastępują realne dziecko. Zabawki mają tyle samo zwolenników, co i przeciwników…

Lalka Reborn robi ogromne wrażenie na każdym, kto ją zobaczy. Jest na tyle realistyczna, że niekiedy trzeba popatrzeć na nią chwilę dłużej, aby upewnić się, że naprawdę mamy do czynienia z zabawką.

Okazuje się, że takie lalki cieszą się ogromną popularnością. Wśród dzieci, kolekcjonerów, a także kobiet, które nie mogą posiadać swoich dzieci lub straciły własne.

Stworzenie lalki Reborn to ciężka praca, która może zająć kilka tygodni. Wykonanie takiego „dziecka”, które ma głębie spojrzenia, powycierane na główce „od leżenia” włosy, zadrapania i żyłki w oczach, to wymagająca ogromnego talentu praca.

Temat lalek Reborn budzi wiele kontrowersji i napędza nowe dyskusje co do cienkiej granicy jaką jest posiadanie lalki w celach kolekcjonerskich, a tą kwestią – kiedy używana jest w celach „terapeutycznych” w celu wypełnia pustki w życiu kobiety, czy rodziny.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Liczba wyświetleń tego wpisu: 215

Ocena wpisu
  Liczba głosów: 0   Średnia ocena: 0
UWAGA! Jakiś film nie działa? Zgłoś to w komentarzu a postaram się szybko naprawić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.